ALİ SÖKMEN ‘DEN 23 NİSAN MESAJI « HABERR

SON DAKİKA

ALİ SÖKMEN ‘DEN 23 NİSAN MESAJI

Bu haber 22 Nisan 2022 - 9:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Ucuz Web Tasarım

Ak Parti İstanbul 27 Dönem Milletvekili A. Adayı Ali Sökmen, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Sökmen, Türk Milletinin iradesini, bağımsızlığını ve vatanın bölünmez bütünlüğünü temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisinin Açılışı’nın 102. Yıldönümünü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

İstiklal Mücadelemizin başlangıcından Cumhuriyetimizin kuruluşuna uzanan yoldaki en önemli dönüm noktası, bağımsızlık yolunda ortaya koyulan sarsılmaz irade, imkânsızlıkları aşan birlik, beraberlik, istiklâl aşkı ve inancının simgesi Yüce Meclisimiz; “Hâkimiyet Kayıtsız Şartsız Milletindir” ilkesi ile çıktığı yolda vatan toprakları uğruna büyük bir mücadele vermiş ve istikbaline sahip çıkmıştır.

Bu anlamlı günde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, milli mücadeleyi yürüterek Cumhuriyeti ilan eden, “Gazi” ünvanıyla milletin vicdanında yerini alan ilk meclisi, bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, varlıklarıyla hayatımıza neşe katan, yaşam gayelerimiz, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar temenni ediyorum.

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok