Künye « HABERR

SON DAKİKA
Ucuz Web Tasarım

Künye

İMTİYAZ SAHİBİ ve GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Furkan Tunahan
E-Posta: [email protected]
Facebook | Twitter | İnstagram

. . .

İÇERİK EDİTÖRLERİ

Kadir ÖZDEMİR
E-Posta: [email protected]
Facebook | Twitter | İnstagram

Zeynep BEKYOL
E-Posta: [email protected]
Facebook | Twitter | İnstagram

Arda TUNAHAN
E-Posta: [email protected]
Facebook

. . .

GECE EDİTÖRÜ

Emin ERŞİRİN
E-Posta: [email protected]
Facebook

. . .

REKLAM / Advertising
[email protected]

. . .

HUKUK 
[email protected]

. . .

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri ve makaleleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

[email protected]

. . .

 SİSTEM BİLGİSİ
ALTYAPI / TEMA: WordPress 5.x.x – BlackAndRed_v7
TASARIM: Furkan TUNAHAN

. . .

YÖNETİM YERİ

Adres: Yavruturna Mahallesi, Maliye 2. Sk. 3/A  Merkez/Çorum
E-POSTA: [email protected]
TELEFON: +90 (850) 303 70 19
FAX:+90 (850) 303 70 19

 © TÜM HAKLARI SAKLIDIR

. . .

GİZLİLİK İLKELERİ

haberr.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları haberr.net’e aittir. haberr.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar haberr.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
haberr.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. haberr.net’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the haberr.net. However, sometimes the haberr.net uses third parties to process your information. haberr.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the haberr.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the haberr.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the haberr.net and its services. When you use haberr.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the haberr.net cookies section of our full Privacy Policy.

 

haberr.net güncel dünya ve yerel haberleri sunmakta olan dijital bir platformdur. Blog yönetimi ile ziyaretçi bilgilendirme, Alışveriş ve Aktüel ürünler tanıtım hizmetleri ile kullanıcı deneyimi oluşturmaktadır.