TISİAD İCRA KURULU BAŞKANI FERHAN ADEMHAN, TÜRKİYE-IRAK YATIRIM VE TİCARET ZİRVESİ İZMİR ` DE YAPILACAK « HABERR

SON DAKİKA

TISİAD İCRA KURULU BAŞKANI FERHAN ADEMHAN, TÜRKİYE-IRAK YATIRIM VE TİCARET ZİRVESİ İZMİR ` DE YAPILACAK

Bu haber 11 Haziran 2021 - 22:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Ucuz Web Tasarım

Türkiye-Irak Yatırım ve Ticaret Zirvesi ile ilgili Basın Toplantısı Düzenlendi. Alsancak Volley Otel’de basın toplantısına TISİAD Genel Başkanı Nevaf Kılıç, TISİAD İcra Kurulu Başkanı Ferhan Ademhan katıldı.

TISİAD İcra Kurulu Başkanı Ferhan Ademhan Usta Gazeteci Abdullah Yiğit `e 22 Haziranda İzmir İlinde yapılacak “Türkiye-Irak Yatırım ve Ticaret Zirvesi’nin İzmir buluşmasıyla ilgili açıklamalarda yaptı.

Ademhan, Öncelikle İzmir ilimiz Uluslararası “Türkiye-Irak Yatırım ve Ticaret Zirvesine ev sahipliği yapacak. Buda ilimiz için çok önemli bir ekonomi zirvesi olacak. Ülkemiz ve Irak Ülkesinden Üst Seviyede devlet erkânının katılması bekleniyor.

22 Haziran günü İzmir ilimiz için yatırım yapma günü olarak Türkiye’nin zor koşullardan geçtiğini belirterek, “Ekonomiye katkı sağlayacak hamleleri hepimiz desteklemeliyiz. İzmir’imizi ileri taşımak için bu zirve bir fırsat. Özellikle sanayi ve tarım ürünlerinin ihracatı için 22 Haziran’da yapılacak buluşma önemli imkânlar sunacak. İzmir’i yönetenlerin de, meslek odalarının da bu çalışmaya katkı koyacağına inanıyoruz. Ayrıca “Türkiye-Irak Yatırım ve Ticaret Zirvesi’nin İzmir buluşmasıyla Iraklı iş insanlarının ve yetkililerin yönünü İzmir’e de dönmelerini sağlamayı hedefliyoruz” sözlerine yer verdi.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Bir Nevaf Kılıç dahil 2 kişi ve açık hava görseli olabilir

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok