NESLİHAN YÜRÜKSOY’ DAN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJ « HABERR

SON DAKİKA

NESLİHAN YÜRÜKSOY’ DAN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJ

Bu haber 14 Mart 2022 - 0:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Ucuz Web Tasarım

Turan Teşkilatı Genel Başkanı ve 26 SafiresGroup Yönetim Kurulu Başkanı Neslihan Yürüksoy, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Yürüksoy, İnsan sağlığının korunması, mevcut sağlık sorunlarının giderilmesi tüm toplumların en önemli hedeflerinden birisidir. Bu nedenle hekimlik mesleği tüm toplumlarda önemli ve kutsal bir meslek olarak kabul görülmektedir.

“Beni Türk hekimlerine emanet ediniz” sözüyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün güven ve takdirini kazanmış değerli hekimlerimiz ve her düzeydeki sağlık çalışanlarımız, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkisini gösteren Covid-19 salgınında yer ve zaman mefhumu gözetmeksizin salgınla mücadelede en ön safta yer alarak fedakârca görevlerini yerine getirmektedir.

Toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi adına hizmet veren değerli hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Görevi başında şehit düşen ve ebediyete intikal eden sağlık çalışanlarımızı da rahmetle anıyorum.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok