Sinem Umaş başarısını yılın en başarılı iş kadını ödülü ile taçlandırdı. « HABERR

SON DAKİKA

Sinem Umaş başarısını yılın en başarılı iş kadını ödülü ile taçlandırdı.

Bu haber 10 Eylül 2022 - 22:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Ucuz Web Tasarım

Her yıl medya, sanat ve iş dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği ALTIN TAÇ ÖDÜLLERİ 2022 ödül töreni Gizem Deniz Kirişci organizatörlüğünde görkemli bir törene ev sahipliği yaptı.

Sunuculuğunu Gizem Deniz Kirişci ve Gökay Kalaycıoğlu’nun gerçekleştirdiği gecede ‘’Gelin Etmeyin Gelin Eğitelim ‘’ sloganı ile büyük bir farkındalık yaratıldı. Yıldızlar geçidi yaşanan geceye yoğun ilgi gösterildi.

Televizyon ekranlarından tanıdığımız, son dönemlerin sık konuşulan isimlerinden olan Sinem Umaş ‘’YILIN EN BAŞARILI İŞ KADINI ‘’ seçildi. Sokak hayvanlarına verdiği destek ile bilinen Sinem Umaş sahnede yaptığı konuşmada ‘‘Öncelikle bana bu ödülü layık gördüğünüz için çok teşekkür ederim. Şirketimi pandemi döneminde annemle birlikte kurduk. Başlangıçta kazancımızın %20’sini sokak hayvanları için kullanalım demiştik ama evde bile 24 köpek olunca kazancımızın neredeyse %90’ı onların oldu diyebilirim. Hepsini sokaktan sahiplendik, kimisi sakat kimisi sağır… Sadece şunu söylemek istiyorum, sokaktaki sağır, dilsiz, konuşamayan dostlarımıza lütfen destek olalım.’’ diyerek geceye bir farkındalık daha kazandırdı.

Tören alanındaki izleyicilerden büyük alkış toplayan Sinem Umaş’ın başarısı ALTIN TAÇ ile taçlandırıldı. Önümüzdeki günlerde adını çok daha sık duyacağımız Sinem Umaş büyük farkındalık projelerine ve çalışmalarına devam edeceğini belirtti.

Sempatik tavırları, güçlü enerjisi ve şıklığıyla dikkatleri üzerine çeken SİNEM UMAŞ yeni projelerini de yakın zamanda duyuracağının sinyalini verdi.

Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok