Yüksel Davarcı yıla damgasını vuran kadın girişimcisi ödülünü aldı « HABERR

SON DAKİKA

Yüksel Davarcı yıla damgasını vuran kadın girişimcisi ödülünü aldı

Bu haber 10 Eylül 2022 - 21:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Ucuz Web Tasarım

Her yıl medya, sanat ve iş dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği ALTIN TAÇ ÖDÜLLERİ 2022 ödül töreni Gizem Deniz Kirişci organizatörlüğünde görkemli bir törene ev sahipliği yaptı.
Sunuculuğunu Gizem Deniz Kirişci ve Gökay Kalaycıoğlu’nun gerçekleştirdiği gecede ‘’Gelin Etmeyin Gelin Eğitelim ‘’ sloganı ile büyük bir farkındalık yaratıldı. Yıldızlar geçidi yaşanan geceye yoğun ilgi gösterildi.

Sektörünün zirve isimlerinden olan Yüksel Davarcı ‘’YILA DAMGASINI VURAN KADIN GİRİŞİMCİ ‘’ seçilerek sahnede ödülünü aldı. Başarısı ödül ile taçlanan Yüksel Davarcı sahnede yaptığı konuşmada ‘Bir kadının önünü açın yeter ki; yapamayacağı hiçbir şey yok’’ diyerek kadın girişimcilere de destek verdi.

Tören alanındaki izleyicilerden büyük alkış toplayan Yüksel Davarcı’nın başarısı ALTIN TAÇ ile taçlandırıldı. Önümüzdeki günlerde adını çok daha sık duyacağımız Yüksel Davarcı büyük farkındalık projelerine ve çalışmalarına devam edeceğini belirtti.

Güçlü enerjisi ve şıklığıyla dikkatleri üzerine çeken Yüksel Davarcı yeni projelerini de yakın zamanda duyuracağının sinyalini verdi.

Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok