BAŞKAN BEYAZGÜL, SARAYÖNÜ KIZILAY MEYDANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU « HABERR

SON DAKİKA

BAŞKAN BEYAZGÜL, SARAYÖNÜ KIZILAY MEYDANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Bu haber 03 Mart 2022 - 21:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Ucuz Web Tasarım

BAŞKAN BEYAZGÜL, SARAYÖNÜ KIZILAY MEYDANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

 

 

Şanlıurfa’ya yeni yeşil alan ve meydanların kazandırılması amacıyla çalışmalarını sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı ‘’Sarayönü Kızılay Meydanı’’ projesinde çalışmalar devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, çalışmaların sürdüğü alanda incelemelerde bulundu.

Şanlıurfa’da tarihi yapıların gün yüzüne çıkarılması, yeşil alan ve yeni meydanların kazandırılması amacıyla kentte çalışmalarını sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı Sarayönü Kızılay Meydanında kamulaştırma işlemlerinin tamamlanmasının ardından alanda yapılacak proje çalışması devam ediyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, gece geç saatlerde Kızılay Meydanında sürdürülen çalışmaları inceledi. Alanda gerekli çalışmaların bir an önce tamamlanması için talimat veren Başkan Beyazgül, işçilerle sohbet etti.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı ’Sarayönü Kızılay Meydanı’’ projesi kapsamında betonarmeden arındırılan alanda kent estetiğine uygun yapılacak olan parkın bir an önce tamamlanması için çalışmalar sürüyor.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.