GELECEK PARTİSİ BİRECİK İLÇE BAŞKANLIĞI SEÇİME HAZIR « HABERR

SON DAKİKA

GELECEK PARTİSİ BİRECİK İLÇE BAŞKANLIĞI SEÇİME HAZIR

Bu haber 23 Mart 2022 - 21:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Ucuz Web Tasarım

Gelecek Partisi Şanlıurfa il Başkan Yardımcısı Birecik ilçe koordinatörü Özmen Dal, Gelecek Partisi Şanlıurfa il Yönetim kurulu üyesi Mahmut İnal, Gelecek Partisi Birecik İlçe Başkanı Ahmet Aslan Başkanlığında Gelecek Partisi ilçe binasında Mart Ayı olağan toplantısı büyük katılım ile yapıldı.

Açıklama yok.

Gelecek Partisi Birecik İlçe Başkanı Ahmet Aslan Başkanlığında yapılan Toplantıya katılanlar ise ilçe yönetim kurulu üyeleri, Gelecek Partisi Şanlıurfa il Başkan Yardımcısı Birecik ilçe koordinatörü Özmen Dal, Gelecek Partisi Şanlıurfa il Yönetim Kurulu üyesi Mahmut İnal, Gelecek Partisi Birecik Gençlik Kolları Başkanı Kadir Kılıç, Ketikan Aşiretinden Genç Girişimci İş Adamı Gelecek Partisi Birecik İlçe Halkla İlişkiler Başkanı Abdullah İzci, Gelecek Partisi Birecik Kadın Kolları Başkanı Hadile Gül Atabey ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Başkan Aslan, Her ay yaptığımız olağan toplantımızda ilçemiz için yapacağımız projeleri ve partimizin vermiş olduğu çizgiden dolayı çalışmalara devam ediyoruz. Bugün seçim varmış gibi ilçe yönetim kurulu üyelerimiz ile kadın kollarımız ve gençlik kollarımız ile beraber sahalardayız.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Açıklama yok.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.